Nasıl Uygulanır?

Tuğla kiremitlerin görünümünü mükemmel bir şekilde taklit ederler, ancak aynı zamanda hafif ve esnektirler, neredeyse tüm yüzeyleri döşemenize ve klasik katı tuğlalarla zor olabilecek yerlerde çeşitli dekorlar oluşturmanıza olanak tanırlar.


Flexolith Esnek, Elastik Tuğlalar
Nasıl Uygulanır

Flexolith Esnek, Elastik Tuğlaların uygulamasında yapıştırıcı aynı zamanda derz dolgusudur. Kolaylıkla uygulanabilir.

Flexolith Esnek, Elastik Tuğla İçeriği

Esnek,Elastik Tuğla kaplama Flexolith neredeyse yalnızca bir mineral üründür. Esas olarak doğal kum ve bağlayıcı karışımından oluşur. Renk pigmentleri UV ışınlarına dayanıklıdır ve bu nedenle tuğlaların renk sağlamlığını garanti eder. Tuğla kiremitlerin görünümünü mükemmel bir şekilde taklit ederler, ancak aynı zamanda hafif ve esnektirler, neredeyse tüm yüzeyleri döşemenize ve klasik katı tuğlalarla zor olabilecek yerlerde çeşitli dekorlar oluşturmanıza olanak tanırlar.

Uygulama Videoları

Youtube Kanalımıza abone olarak en yeni uygulama videolarımızdan anında haberdar olabilirsiniz. Uygulama videolarını izleyerek kolaylıkla flexolith esnek,elastik tuğlaları çok kısa sürede uygulayabilirsiniz.

Videoları İzle

Nasıl Satın Alırım

Perakende satışlar için online satış sitemiz www.duvaryap.com adresini ziyaret edebilir ürünleri inceleyebilir ve satın alabilirsiniz. Projeleriniz ve toptan alımlarınız için bizimle iletişime geçerek avantajlı fiyatlarımızdan faydalanabilirsiniz.

Şimdi Ara!